Стручно веће за ликовну и музичку културу и физичко васпирање

Председник: Александар Чавдаревић,

чланови: Немања Бранковић,
                Славиша Јовић,
                Марија Стојановић,
                Владимир Станојевић и
                Милош Димитријевић

На часовима физичког васпитања  су заступљени следећи  спортови: рукомет, кошарка, одбојка  атлетика и гимнастика.
Такође су ученици у могућности да науче прве кораке из домена народних игара и националног  фолклора са овог подручја.

Ученици су активни и на другим пољима-разним  такмичењима и сарадњом са НВО организацијама као и са Црвеним крстом Бујановац у оквиру  хуманитарних акција  међу којима  су и кросеви као и  Крос РТС-а.
               Школаска окружна такмичења у одбојци одржана су ове године на којима  смо забележили 2. место,на окружном такичењу Пчињског округа у женској селекцији, предвођени капитеном Младеновић Кристином.

Поред поменутих активности присутне су и активности ученика  на уређењу школског амбијента.

``Срећно матурантима у животу``ДОБРОДОШЛИ  НОВИ СРЕДЊОШКОЛЦИ- дођите код нас у стручној школи ``Свети Сава`` у Бујановцу.