Дебата о екологији

Датум: 25. Septembar 2019 16:11 Категорија: Новости

Јавна дебата о климатским променама

Обележавање Међународног дана мира

Датум: 25. Septembar 2019 09:38 Категорија: Новости

Обележавање Међународног дана мира

Предавање на тему: ,, Кораци у поцесу маркетинг менаџмента на домаћем тржишту органске хране"

Датум: 09. Decembar 2018 16:37 Категорија: Новости

Ученици С.Ш. ,,Свети Сава" и њихова професорка Татјана Арсић угостили су у школи 29. 11. 2018. године доц. др Ненада Ђокића који је одржао предавање на тему: ,, Кораци у поцесу маркетинг менаџмента на домаћем тржишту органске хране".

ЕВРОПСКИ ДАН ЦИВИЛНЕ ПРАВДЕ

Датум: 27. Oktobar 2017 08:51 Категорија: Новости

Поводом обележавања Европског дана цивилне правде, Виши суд у Врању је организовао пријем ученика са професорима, а у циљу упознавања ученика са радом суда и правима и обавезама у остваривању судске заштите. Ученици су имали прилике да се ближе упознају са материјом кривичног права и грађанског процесног права од стране судија Вишег суда, непосредно. У том циљу, организована је и симулација тока кривичног поступка (суђење), као и разгледање просторије суда (писарница, соба за саслушања).

Догађају су присуствовали и ученици Стручне школе „Свети Сава“ из Бујановца и то Катарина Томић, Стефан Сикимић и Урош Ташковић, са наставником права Драганом Стошић.