Достигнућа

Посета Народној банци Србије

Датум: 12. Maj 2023 12:33 Категорија: Достигнућа

Ученици наше школе су имали част да посете Народну банку Србије и да присуствују стручном предавању на тему из области монетарне  историје Србије: Новац династије - Немањићи.
Ови је била прилика да се професори и ученици стручно едукују из наведене области.
Ученици су током ове посете имали прилику да обиђу и Храм Св.Саве и друге знаменитости нашег главног града.
Ова активност је реализована у оквиу рада секције Виртуелна привреда.

Casio рачунаљка

Датум: 26. Maj 2022 11:42 Категорија: Достигнућа

Промотивни материјал

Датум: 16. Maj 2022 14:58 Категорија: Достигнућа

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У БЕСЕДНИШТВУ

Датум: 20. Mart 2018 19:06 Категорија: Достигнућа

17.03.2018. године одржано је ХХII Републичко такмичење у беседништву на којем је учешће узела и наша школа. Организатор такмичења је била Економска школа из Ужица. Представнице наше школе Анђела Милосављевић и Тијана Митић, ученице четвртог разреда (смер економски техничар) су постигле  одличан резултат.
                  На такмичењу је учествовало 28 ученика из 14 школа, у следећим дисциплинама: беседа на задату тему, беседа на изабрану тему и импровизована беседа. Тијана Митић је беседила на изабрану тему („Бирам да останем“) и заузела 2. место, док је Анђела Милосављевић беседила на задату тему  („Данас нама кажу деци овог века...“) и заузела 5. место. Обе ученице такмичиле су се и у дисциплини Импровизована беседа.
У изузетно јакој конкуренцији, ученице су оствариле запажен резултат и достојно представиле нашу школу...

РУКОМЕТАШИ ПРВИ У РЕГИОНУ

Датум: 05. Mart 2016 14:19 Категорија: Достигнућа

РУКОМЕТАШИ ПРВИ У РЕГИОНУ

Рукометна селекција Стручене Школе ,,Свети Сава" из Бујановца освојила је прво место на Окружном такмичењу Пчињског региона и то победама над средњошколцима из Владичиног Хана и Сурдулице.

Рекреација ума

Датум: 10. Jun 2015 20:06 Категорија: Достигнућа

Победници квиза у оквиру математичке секције на  facebook профилу  Рекреација ума из  Математике  школске 2014/2015. године су ученици:

Јовановић Анђела- II-2
Живковић  Немања- III-1