Вест

ИЗВЕШТАЈИ - 2020-21.ГОДИНА

Датум: 11. Jun 2021 11:38 Категорија: Новости

Извештаје са краја Првог класификационог периода, Првог полугодишта и Трећег класификационог периода, можете преузети појединачно у фолдеру ПЕДАГОШКА, у вертикалном менију ПРЕУЗИМАЊЕ
Такође можете преузети и ИСХОДЕ, СТАНДАРДЕ И КОМПЕТЕНЦИЈЕ, као и УЧЕЊЕ У УЛОВИМА КОВИДА-19.

Прочитај

"Палилулски златни лончић" такмичење у куварству

Датум: 05. Jun 2021 09:28 Категорија: Новости

Ученици Анђелина Бакић, Аманда Рамадановић и Милан Столић, ученици завршног разреда наше школе, на смеру куварства, учествовали су на такмичењу у Нишу, на манифестацији под називом "Палилулски златни лончић" и освојили златне медаље.

Бујановачки ђаци чистили град

Датум: 05. Jun 2021 09:20 Категорија: Новости

"За чистију средину" био је мото аквије коју су реализовали ученици две бујановачке школе, "Свети Сава" и "Сезаи Сурои", заједно са својим наставницима.

Драги наши матуранти

Датум: 01. Jun 2021 16:01 Категорија: Достигнућа

Драги наши матуранти,

Храбро корачајући у овим тешким временима дошли сте до овог последњег дана у средњој школи. Иако сте били, не вашом кривицом, спутани у последње две школске године показали сте да сте предузимљиви млади људи са прегршт идеја које успешно реализујете.

Веома сам поносна на вас, као и на ваше професоре, а посебно на ваше одељенске старешине који су вас бодрили и усмеравали од вашег првог дана у школи. Захваљујући преданости и посвећености ваших професора, као и вашој савесности успели смо да савладамо нове начине стицања знања и вештина. Будите сигурни да сте јачи и спремнији за нове победе него што су то били многи пре вас.

Данас блистајте, радујте се и славите живот пред вама. Нама, вашим професорима су срца пуна док вас гледамо устрептале и лепе и испраћамо на неке нове путеве, верујући да ћете низати само победе и успехе.

Ваша зрелост и одговорност нека вам буду најбољи савезници у сваком тренутку.

Упркос свему сигурна сам да из своје школе носите много лепих успомена, али и знања којим ћете даље крчити животне путеве и освајати свет. Образовање је најмоћније оружје које можете и треба да искористите. Надам се да вам је ваша школа "Свети Сава" помогла да се добро наоружате и кренете у нове победе.

Желим да знате да ваша школа из које данас одлазите ЗАУВЕК ОСТАЈЕ ВАША!

Срећан пут у лепшу будућност жели вам
Директор школе
Бисерка Јовић

Прочитај

Обавештење за родитеље / друге законске заступнике ученика који уписују средњу школу

Датум: 05. April 2021 10:29 Категорија: Новости

Обавештење за родитеље / друге законске заступнике ученика који уписују средњу школу

СВЕТИ САВА – НАШ ПУТОКАЗ

Датум: 26. Januar 2021 21:28 Категорија: Достигнућа

СВЕТИ САВА – НАШ ПУТОКАЗ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ У ВЕЗИ ПОЧЕТКА ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

Датум: 14. Januar 2021 08:54 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

Прочитај

Закључивање оцена на крају првог полугодишта

Датум: 17. Decembar 2020 11:46 Категорија: Новости

У вертикалном менију ПРЕУЗИМАЊЕ у фолдеру ПЕДАГОШКА, можете преузети документ у вези закључивања оцена на крају првог полугодишта, подели књижица и саопштавању успеха ученицима и родитељима.

Прочитај

ОБАВЕШТЕЊЕ ДИРЕКТОРА ШКОЛЕ У ВЕЗИ ОРГАНИЗОВАЊА НАСТАВЕ ДО КРАЈА ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2020/21.ГОДИНЕ

Датум: 27. Novembar 2020 19:59 Категорија: Новости

Документ можете преузети у вертикалном менију Преузимање, у фолдеру Педагошка.

Прочитај

УПУТСТВО ЗА ОРГАНИЗАЦИЈУ РАДА СРЕДЊИХ ШКОЛА ДО КРАЈА ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2020/21.ГОДИНЕ

Датум: 27. Novembar 2020 19:52 Категорија: Новости

Документ можете преузети у вертикалном менију Преузимање (Download) у фолдеру Педагошка.